Merk: | Scangrip |
Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
Levertijd: | 1-2 weken |
Oplaadbare LED handlamp met een hoge CRI (Color Rendering Index) LED. Uitstekende mogelijkheid voor kleurherkenning.Lichtvermogen in twee standen (500 of 250 lumen) met een maximale batterijtijd van 4 uur.
De SUNMATCH 2 is krachtiger t.o.v. zijn voorganger en heeft 2 verschillende standen voor licht temperaturen: 4500k en 6500k. De 4500k stand is perfect voor lichte oppervlakken zoals witte en zilveren lak en de 6500k is voor donkere lakken.
De SUNMATCH 2 heeft een intelligente uitschakel functie die de lamp uitschakelt na 3 minuten op volle kracht te hebben gewerkt om oververhitting van de LED te voorkomen. De lamp is, na een paar seconden, weer klaar voor gebruik.
Sterke ingebouwde magneet en draaibare haak om eenvoudig te kunnen plaatsen en voor een optimale verlichting. De kop van de lamp is flexibel en kan 180 graden draaien.
Stof- en waterdicht (IP65). Slimme batterij-indicator aan de voorzijde.
Magnetisch oplaadstation is inbegrepen.
Kenmerken: